Tłumacz greckiego

1. Tłumaczenia dla biznesu

Tłumaczenia rozmów handlowych, pism z zakresu ekonomii, towarzyszenie w charakterze tłumacza podczas wyjazdów, konferencji, delegacji.
Posiadam doświadczenie w tłumaczeniu rozmów handlowych między partnerami z różnych obszarów gospodarki. Gwarantuję rzetelne tłumaczenie oraz dokładne objaśnianie kontekstu wypowiedzi. Jestem w stanie dojechać w wyznaczone miejsce spotkania na terenie całej Polski.

2. Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne zwykłe, tłumaczenie i prowadzenie korespondencji w języku greckim zgodnie z wytycznymi klienta.
Prawo: Umowy, porozumienia, akty notarialne i dokumenty administracyjne i inne.

Gospodarka: Prezentacje firm, sondaże i badania rynku, wytyczne i zarządzenia Unii Europejskiej, opracowania dot. organizacji przedsiębiorstw, faktury, dokumenty i rozmowy n.t. ubezpieczeniowe, spedycyjne, bankowe, księgowe i inne.

Ekologia i ochrona środowiska: Raporty, badania, artykuły prasowe, opracowania.

Media: Rozmowy handlowe, prezentacje, artykuły prasowe, m.in. do prasy specjalistycznej i inne. Umowy dot. wykorzystania praw do filmów, filmy dokumentalne, medyczne, techniczne, instruktażowe i inne.

Strzelectwo sportowe i broń sportowa: Materiały treningowe, instrukcje obsługi broni.

Reklama: Ulotki i prospekty reklamowe, spoty reklamowe, i inne.

Technika: Opisy i instrukcje obsługi urządzeń technicznych, katalogi urządzeń elektrycznych i aparatury energetycznej i wiele innych.

Oraz: Komputery, kultura, sztuka, architektura, budownictwo, i inne.

3. Tłumaczenia specjalistyczne

Wykonuję tłumaczenia dokumentacji medycznej, technicznej, instrukcje obsługi, artykuły prasowe, badania, opracowania, oferty i przewodniki o tematyce specjalistycznej na specjalne zlecenie.

4. Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia spotkań wystąpień, uroczystości,wywiadów radiowo-telewizyjnych, przesłuchań i rozpraw sądowych. Posiadam bogate doświadczenie w tłumaczeniach wystąpień publicznych na wystawach artstycznych, przedstawieniach teatralnych, rozprawach sądowych i przesłuchaniach.